Otvorio dušu na Facebooku
Gradonačelnik I. Sarajeva: Bio sam pijan, nisam ud... Jesam se napio i jesam bio pijan u kafani. Poznat sam kao neko ko voli ljude i veselje. Volim da popijem, napisao je Ćosić
Gradonačelnik I. Sarajeva: Bio sam pijan, nisam ud... Jesam se napio i jesam bio pijan u kafani. Poznat sam kao neko ko voli ljude i veselje. Volim da popijem, napisao je Ćosić