![]() |
Pripremila: Gorana LONČAREVIĆ
Nakon što su JINX u maju prije tri godine najavili povratak na scenu iza šestogodišnje pauze, obožavatelji iz regiona nestrpljivo čekaju svaki njihov nastup.
Nedavno izbačenim singlom "Da smo se voljeli manje", JINX su pokazali neprolaznost svog kvaliteta i dosljednost retro stilu, i najavili novi materijal na kojem rade, a ove godine bi trebao vidjeti svjetlo dana.
Nakon što se bend u originalnoj postavci vratio na scenu albumom "Na zapadu", Jadranka Ivaniš Yaya je izjavila - 'Mogu reći da je materijal osvježavajući. Mi smo ostarili, a materijal zvuči drugačije tako da će biti osvježenje za sve'.
Publika u Coloseumu je uživala u nekima od najstarijih pjesama JINX-a, ali i novom singlu "Da smo se voljeli manje", vračajući bend na bis na kojem sami muzičari kažu - "Nikad nismo svirali bolje".
Grupa Jinx osnovana je 1993. u Zagrebu. Prvi koncert pod imenom "High jinx" održala je 1994. u Saloonu, u Zagrebu, da bi skratili naziv u danas svima poznate JINX-e.
Trenutno članovi Jinxa su, osim Yaye (Jadranka Ivaniš) i Cocoa (Goran Muratović), klavijaturista Mr Goody, bubnjar Berko, basista Adam Matijašević i trubač Igor Pavlica.
(DEPO)
|
PODIJELI NA
Depo.ba pratite putem društvenih mreža Twitter i Facebook