AJ BI... E HI BI...

Jadranka Kosor probala čitati engleski... Nije išlo...

Arhiva15.05.10, 12:38h

Pred desecima visokih dužnosnika, koji su u Zagreb došli na godišnju skupštinu Europske banke za obnovu i razvoj, čitala je govor na engleskom, ali je zapela kada je došla do naziva banke.POGLEDAJTE VIDEO!

Jadranka Kosor

ZAGREB - Premda su svi visoki uzvanici na otvaranju 19. godišnje skupštine Europske banke za obnovu i razvoj (EBRD) imali slušalice preko kojih su mogli čuti simultani prijevod svih govornika, predsjednica Vlade RH Jadranka Kosor ipak se, nakon kraćeg govora na hrvatskom, odvažila pokazati im svoje impozatno baratanje engleskim jezikom.

Mučila se Jadranka tako čitajući s papira pripremljeni govor, a kada je došla do ključnog dijela - samog naziva EBRD-a (European Bank for Reconstruction and Development) - posustala je.

Počela je natucati "aj bi... e hi bi...", a onda je razvukla osmijeh preko cijeloga lica i ispalila na hrvatskom, da je svi razumiju - Europska banka za obnovu i razvoj!

Nije ovo prvi put da se Jadri lomi jezik dok priča engleski. Dok je krajem ožujka hodala briselskim hodnicima u društvu povjerenika Europske komisije za proširenje Štefana Fuelea, na njegova je pitanja odgovarala uglavnom sa "Yes" i "Thank you".rtl/DEPO/a.k.

 

 

 

 

 

 

 

 


Depo.ba pratite putem društvenih mreža Twitter i Facebook