IZBORI

Ivanić počeo prikupljanje potpisa za kandidaturu za člana Predsjedništva BiH

Arhiva12.05.10, 15:06h

Predsjednik Partije demokratskog progresa (PDP) Mladen Ivanić uvjeren je da neće biti nikakav problem da prikupi 3.000 potpisa, koji su potrebni da bi prijavio kandidaturu za člana Predsjedništva BiH

Mladen IvanićAkciju prikupljanja potrebih potpisa počeo je danas na glavnom trgu u Banjoj Luci. Najavio je i određene promjene ukoliko bude izabran za člana kolektivnog šefa države. Bit će, kaže, drugačiji od dosadašnjih članova Predsjedništva BiH iz RS-a ''koji su uglavnom ćutali, dolazili u Banju Luku i kukali kako ih tamo niko ne razumije''.

Imam namjeru, naveo je, da ozbiljno branim interese RS-a i da iskoristim neke svoje prednosti, za koje mislim da su poznavanje svijeta, poznavanje ključnih ljudi u Evropi i međunarodnim institucijama.

(FENA, DEPO, BLIN/eb)


Depo.ba pratite putem društvenih mreža Twitter i Facebook