VIDEO/SERIE A

Pobjede Intera i Palerma u subotnjim utakmicama

Arhiva25.04.10, 18:35h

Inter je pobijedio Atalantu 3:1, a istim rezultatom Palermo je bio bolji od Milana u subotnjim utakmicama 35. kola talijanskog nogometnog prvenstva. Golove s jučerašnjih utakmica pogledajte na stranicama sporta DEPO portala

fudbal / inter - juventus

Atalanta je u Milanu povela u petoj minuti pogotkom Tiribocchija, ali je Inter uspio preokrenuti rezultat pogocima Diega Milita (24'), Marige (35') i Chivua (78').

Inter je s tri nova boda preskočio Romu na vrhu ljestvice Serie A, no Roma će večeras imati priliku domaćom pobjedom nad Sampdorijom ponovno zasjesti na vrh.

Drugi milanski klub doživio je poraz na gostovanju kod Palerma. Pogotke za domaćine postigli su Bovo (9'), Hernandez (18') i Miccoli (69'), a jedini strijelac za Milan bio je Seedorf (55').

Palermo se probio na četvrto mjesto koje vodi u kvalifikacije za Ligu prvaka, dok je Milan ostao treći.

Golove možete pogledati na kanalima OMNISPORT TV-a na sportskim stranicama DEPO portala.

(FENA/em)


Depo.ba pratite putem društvenih mreža Twitter i Facebook