FOTO/ Uz podršku Vice Zeljkovića

Zmajevi počeli pripreme za okršaj sa SAD: Nakon problema s povredama, trenirali i Tabaković i Dedić

Sport28.06.26, 11:27h

Zmajevi počeli pripreme za okršaj sa SAD: Nakon problema s povredama, trenirali i Tabaković i Dedić
- Naravno da nam je cilj pobjeda. Neće biti lako, odradili su dobar posao u grupnoj fazi, ali spremni smo i mi - navodi Gigović

 

 

Fudbalski A reprezentativci Bosne i Hercegovine odradili su u Salt Lake Cityju trening u sklopu priprema za utakmicu šesnaestinu finala Svjetskog prvenstva protiv SAD-a.

 

Stručni štab može se radovati da su da ekipom trenirali Amar Dedić i Haris Tabaković, koji si imali problema sa povrdama.

 

Na treningu je podršku stručnom štabu i igračima pružio i predsjednik FSBiH Vico Zeljković.

 

 

Uoči treninga, predstavnicima medija obratili su se reprezentativci Armin Gigović i Dennis Hadžikadunić.

 

- Veoma je lijep osjećaj izboriti plasman u narednu fazu ovog takmičenja. Imali smo malo vremena da se odmorimo i sada se maksimalno fokusiramo na utakmicu protiv Amerike. Naravno da nam je cilj pobjeda. Neće biti lako, odradili su dobar posao u grupnoj fazi, ali spremni smo i mi - kazao je Gigović, prenosi Faktor

 

Optimista je i Hadžikadunić. 

 

- Situacija je odlična. Pobijedili smo Katar i izborili plasman među 32 najbolje reprezentacije. Svi smo sretni što smo prošli grupnu fazu. Sad slijedi utakmica u kojoj ili pobijediš ili ispadaš. Mi ćemo dati 100 posto od sebe da pobijedimo - rekao je Hadžikadunić. 

 

Utakmica SAD - BiH igra se 2. jula u dva sata ujutro po našem vremenu. 

 

 

(Faktor.ba/DEPO PORTAL/au)


Depo.ba pratite putem društvenih mreža Twitter i Facebook