na stupu

Nesreća u Sarajevu: Sudarili se automobil i motocikl, povrijeđena jedna osoba

Hronika26.06.26, 19:03h

Nesreća u Sarajevu: Sudarili se automobil i motocikl, povrijeđena jedna osoba
Nesreća se dogodila na glavnoj gradskoj saobraćajnici, u ulici Džemala Bijedića, u pravcu prema Ilidž

 

 

U sarajevskom naselju Stup danas se dogodila teška saobraćajna nesreća u kojoj je povrijeđena jedna osoba, potvrđeno je za Raport. 

 

Nesreća se dogodila na glavnoj gradskoj saobraćajnici, u ulici Džemala Bijedića, u pravcu prema Ilidži. Iz Operativnog centra MUP-a Kantona Sarajevo nam je rečeno da su u nesreći učestvovala dva vozila.

 

Sudarili su se motocikl i automobil, na kojima je pričinjena materijalna šteta. 


- Povrede je zadobila jedna osoba. Trenutno se utvrđuje stepen povreda -  rečeno je iz Operativnog centra MUP-a Kantona Sarajevo.

 

 

(DEPO PORTAL/af)


Depo.ba pratite putem društvenih mreža Twitter i Facebook