Jutros se u sarajevskom naselju Nova Otoka dogodila teška saobraćajna nesreća u kojoj je, pukom srećom, samo jedna osoba povrijeđena.
Naime, vozač automobila je izletio sa ceste i završio na pješačkoj zoni.
Čitatelji Crne-Hronike javljaju da je prije nesreće jurcao ulicama.
Kako se vidi na snimku, tri gospođe su za dlaku izbjegle smrt, jer su mogle završiti ispod automobila.
Iz MUP-a KS su potvrdili da je jedno lice povrijeđeno i prevezeno na KUM.
(DEPO PORTAL/af)
PODIJELI NA
Depo.ba pratite putem društvenih mreža Twitter i Facebook