Građani Sarajeva su izašli na ulice te započeli slavlje koje će se nastaviti dugo u noć
U glavnom gradu Bosne i Hercegovine organizirano je javno praćenje utakmice BiH i Katara, a nakon posljednjeg sudijskog zvižduka i pobjede BiH počelo je veliko slavlje.
Građani su izašli na ulice te započeli slavlje koje će se nastaviti dugo u noć.
Brojne gradske ulice potpuno su blokirane.
Slike govore više od riječi...
(DEPO PORTAL/ad/Foto:Fena)
PODIJELI NA
Depo.ba pratite putem društvenih mreža Twitter i Facebook