'jednostavno boli'

Šehić ljut i razočaran: To je naš mentalitet koji nam ne dozvoljava da uvežemo nekoliko dobrih utakmica

Sport13.11.21, 18:01h

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine ostala je bez šansi da se domogne plasmana na Mundijal u Kataru naredne godine. Naš tim je u Zenici izgubio od Finske rezultatom 1:3.

Jedan od boljih pojedinaca u našem timu bio je Ibrahim Šehić, koji je pri rezultatu 0:0 u 24. minuti odbranio penal Timu Pukiju (Teemu Pukki).

Šehić je bio razočaran, ali i ljut nakon ove utakmice.

- Jednostavno boli. Ne znam šta bih vam rekao. Razočarani smo. Žalosno je da neko dođe u BIH i da ima veću želju da pobijedi, a li to smo mi, to je naš mentalitet koji nam ne dozvoljava da odigramo dva kvalifikacijska prozora kvalitetno. I to moramo da promijenimo da bismo u budućnosti imali rezultat - poručio je Šehić.